TR

Çevir:

Eczacılara/Fizyoterapistlere/Osteopatlara FT Eğitimi

1. Modül - Giriş Modülü (Fonksiyonel Tıbba Giriş ve Temel Prensipler Eğitimi)-(21-22 EYLÜL 2019)

Fonksiyonel Tıp

Eczacılar, fizyoterapistler ve osteopatlar  için düzenlenecek olan Fonksiyonel Tıbba Giriş ve Temel Prensipler Modülü'nde, fonksiyonel tıp bakış açısı tüm sistemler özet olarak incelenecek. Fonksiyonel bakış açısı ile kronik inflamatuar hastalıklara yaklaşım ile ilgili olarak temel bilgiler verilecek. Metabolik ve genetik özelliklerin ve ileri biyokimyasal testlerin katkısı ve detaylı anemnez ile kişiye özel olan ve geleceğin tıbbı olarak adlandırılan fonksiyonel tıbbın temeli prensipleri anlatılacak.

Giriş Modülü: 2800 TL

 

Fonksiyonel Tıp Eğitimi 

Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu

2. Modül (Gastrointestinal Sistem / Kardiyometabolik Sistem /Hormonal Sistem Sağlığı)-(19-20 EKİM 2019 )

Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu

 Eczacılar, fizyoterapistler ve osteopatlar   için özel olarak oluşturulan ileri Modüllerden ilkinde en önemli sistemler Gastrointestinal Sistem, Kardiyometabolik sistem ve Hormonal sistem sağlığı ile ilgili çok detaylı bilgiler paylaşılacak. Fonksiyonel Tıp bakış açısı ile bu sistemlerin düzenlenmesi için önemli olan beslenme planları ve gıda takviyelerinin kullanımı hakkında yoğun eğitimler verilecek.


1. İleri Modül: 2800TL


 

Fonksiyonel Tıp Eğitimi 

Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu

3. Modül (İmmun Sistem/ Detoksifikasyon Sistemi/ Enerji ve Mitokondri Sağlığı)-(7-8 ARALIK 2019)

Fonksiyonel Tıp Eğitimi

  Eczacılar, fizyoterapistler ve osteopatlar   için özel olarak oluşturulan ileri Modüllerden ikincisinde en önemli sistemler Immun sistem, Detoksifikasyon Sistemii ve Enerji sistemi ve mitokondri sağlığı ile ilgili çok detaylı bilgiler paylaşılacak. Fonksiyonel Tıp bakış açısı ile bu sistemlerin düzenlenmesi için önemli olan beslenme planları ve gıda takviyelerinin kullanımı hakkında yoğun eğitimler verilecek. 2. İleri Modül: 2800 TL


 

Fonksiyonel Tıp Eğitimi 

Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu

Fonksiyonel Tıp Eğitimi Detayları

Kayıt ve Konaklama

  

Eczacılara, fizyoterapistlere ve osteopatlara özel olarak oluşturduğumuz Fonksiyonel Tıp Eğitimleri  2019 yılının Eylül ayında başlıyor.  Eğitim içeriğimizi  başta Institute For Functional Medicine (IFM) olmak üzere Amerika ve Almanya’nın saygın programlarının içeriklerinden yaralanarak tamamen özgün bir biçimde oluşturduk. Pratik yaklaşımları Türkiye gerçeklerine uygun şekilde dizayn ettik. Bu sayede yurt dışında ancak on binlerce dolar vererek alınabilecek eğitimlere kolaylıkla ulaşabilmenizi hedefliyoruz. Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu Eğitimleri, KOHEF Derneği (Koruyucu Hekimlik ve Fonksiyonel Tıp Derneği) tarafından da desteklenmektedir.  

Eğitim Platformumuzda eğitimleri büyük oranda bizzat verecek olan hocamız Doç. Dr. Mehmet Mahir ATASOY, bu eğitimleri IFM de tamamlayarak sertifikasyon sürecini tamamlamış olan iki hekimden biridir. Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu eğitim programında ilgili branş akademisyenleri ve konularında uzman olan hekimler ile birlikte pratik bilgiler ile dolu bir eğitim içeriği sizler için hazırlandı. Temel Prensipler eğitimi ve toplam 2 ileri Modül eğitimleri 7 ay sürüyor. Planlanan eğitim tarihleri: 2019 yılı içinde  Eylül-Ekim-Aralık. Tüm Modüller 2019 yılı içinde bitiyor. Her modülde katılım sertifikası verilecek ve 3 modülü tamamlayanlara ise tüm eğitimleri tamamladıklarına dair özel bir sertifika verilecektir.

İlk eğitim, eczacılara özel olarak, Fonksiyonel Tıbba Giriş ve Temel Prensipler eğitimi,  İstanbul Anadolu yakasının en güzel otellerinden biri olan Elite World Asia Otelinde yapılacak. 

Şehir dışından gelenlere de uygun olması için tüm eğitimler, Cumartesi 10:00-18:00 Pazar ise 9:00-17:00 arasında yapılacaktır.


Fonksiyonel Tıbba Giriş ve Temel Prensipler Eğitiminin 2 günü için KDV dahil toplam ücret 2800 TL. (Konaklama ücrete dahil DEĞİLDİR). 

Her bir Modül 2800 TLdir ve toplam 3 Modül vardır.) 


Kayıt olmak için info@fonksiyoneltipegitimi.com adresine dijital olarak aşağıdaki 4 fotoyu göndermeniz kayıt için yeterlidir. 

1) Nüfus cüzdanınızın ön yüzünün fotoğrafını 

2) Vesikalık fotoğrafınızı 

3) Eczacılık diplomanızın fotoğrafını 

4) Ödemeyi yaptığınıza dair banka dekontun fotoğrafını/ ya da web sitesinden https://fonksiyoneltipegitimi.com/ kredi kartı ile ödediğinizi belirtirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz iyzico sistemi ile kredi kartına istediğiniz şekilde taksitlendirmede yapılmaktadır. 

Kayıt sonrası sizi daha iyi tanıyabilmemiz için mail ile bir form gönderilecek.

Eğitimlere kayıt ve bilimsel içerik ile ilgili danışmak istedikleriniz için 

İletişim : info@fonksiyoneltipegitimi.com 

Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu iletişim Tel:  0543 380 60 70 (Mesai saatlerinde Özge Hanıma ulaşabilirsiniz)

Organizasyon (Konaklama/ Transfer/ Tanışma Yemeği) ile ilgili detaylar için iletişim : Barış Topçu. baris@bt-danismanlik.com (0533 621 22 84)  


 

Fonksiyonel Tıp Eğitimi 

Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu