TR

Çevir:

Eczacılar, Fizyoterapistler ve Osteopatlar için Fonksiyone

1. Modül - Giriş Modülü (Fonksiyonel Tıbba Giriş ve Temel Prensipler Eğitimi)-(Online Modül)

Fonksiyonel Tıp

Eczacılar, fizyoterapistler ve osteopatlar  için 21-22 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilen Fonksiyonel Tıbba Giriş ve Temel Prensipler Modülü'nde, fonksiyonel tıp bakış açısı tüm sistemler özet olarak incelenmektedir. Fonksiyonel Tıp bakış açısı ile kronik inflamatuar hastalıklara yaklaşım, metabolik/ genetik özellikler, ileri biyokimyasal testlerin katkısı ve detaylı anemnez ile kişiye özel olan ve geleceğin tıbbı olarak adlandırılan fonksiyonel tıbbın temel prensipleri anlatılıyor. 

Online Giriş Modülü: 2400 TL

 

Fonksiyonel Tıp Eğitimi 

Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu

2. Modül (GIS / Kardiyometabolik Sistem /Hormonal Sistem Sağlığı)-(Online Modül)

Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu

 Eczacılar, fizyoterapistler ve osteopatlar   için özel olarak oluşturulan ileri Modüllerden ilkinde en önemli sistemler Gastrointestinal Sistem, Kardiyometabolik sistem ve Hormonal sistem sağlığı ile ilgili çok detaylı bilgiler paylaşılmaktadır. Fonksiyonel Tıp bakış açısı ile bu sistemlerin düzenlenmesi için önemli olan beslenme planları ve gıda takviyelerinin kullanımı hakkında yoğun eğitimler verilmektedir.


Online 2. Modül: 2400TL


 

Fonksiyonel Tıp Eğitimi 

Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu

3. Modül (İmmun Sistem/ Detoksifikasyon Sistemi/ Enerji ve Mitokondri Sağlığı)- (Online Modül)

Fonksiyonel Tıp Eğitimi

  Eczacılar, fizyoterapistler ve osteopatlar   için özel olarak oluşturulan ileri Modüllerden ikincisinde en önemli sistemler Immun sistem, Detoksifikasyon Sistemii ve Enerji sistemi ve mitokondri sağlığı ile ilgili çok detaylı bilgiler paylaşılmaktadır. Fonksiyonel Tıp bakış açısı ile bu sistemlerin düzenlenmesi için önemli olan beslenme planları ve gıda takviyelerinin kullanımı hakkında yoğun eğitimler verilmektedir. 


Online 3. Modül: 2400 TL


 

Fonksiyonel Tıp Eğitimi 

Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu