TR

Çevir:

Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği 2020 Eğitimleri Programı

1. Modül (Fonksiyonel Tıbba Giriş ve Temel Prensipler Eğitimi) 22-23 Şubat 2020

image3

 Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği 1. Modül 22-23 Şubat 2020 de gerçekleşecek.


Programının detaylarını hemen sayfanın devamında bulabilirsiniz. Canlı katılım imkanı olmayanlar dijital olarak da bu eğitimi alabilir. Üç modülden bir tanesini canlı diğer modülleri online olarak almanız halinde sertifikasyon sınavına kabul edilebilirsiniz.Eğitim içeriğimizi başta Amerika ve Almanya’nın saygın programlarının içeriklerinden yaralanarak tamamen özgün bir biçimde oluşturduk. Pratik yaklaşımları Türkiye gerçeklerine uygun şekilde dizayn ettik. 


Eğitime sadece diyetisyenler ve diyetisyenlik bölümü son sınıf öğrencileri katılabilmektedir.


Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu 


Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği 2020 yılı programına kayıt olmak için tıklayın.  2. Modül (Fonksiyonel Tıp Diyetleri veFonksiyonel Beslenme Planları) 21-22Mart 2020

image4

Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği 2. Modül 21-22 Mart ta gerçekleşecek. 


Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformumuzda hekim olarak eğitimleri büyük oranda bizzat verecek olan hocamız Doç. Dr. Mehmet Mahir ATASOY Türkiye'de bu eğitimleri IFM de tamamlamış olan çok az sayıdaki hekimden biridir. Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu eğitim programında ilgili branş akademisyenleri, konularında uzman olan hekimler ve diyetisyenler ile birlikte pratik uygulanabilir bir eğitim içeriği sizler için hazırlandı. Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği sertifikasyon programını ilk defa hayata geçirecek olan okulumuzun bu konudaki en önemli eğitimcisi Dyt. Yeşim Temel Özcan Türkiye’nin ilk GAPS danışmanlarından olup aynı zamanda klinik psikonöroimmunoloji (k pni) terapistlerindendir.  


 

Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu


 Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği 2020 yılı programına kayıt olmak için tıklayın. 
3. Modül (Fonksiyonel Gıdalar, Gıda takviyeleri ve Fitoterapotikler) 18-19Nisan 2020

image5

Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği 3. Modül 18-19 Nisan 2020 de gerçekleşecektir.  


Programının detaylarını hemen sayfanın devamında bulabilirsiniz. Üç modülden bir tanesini canlı diğer modülleri online olarak almanız halinde sertifikasyon sınavına kabul edilebilirsiniz.  
Çok yakında web sitemizden 2020 Şubat-Mart-Nisan tarihlerinde gerçekleştireceğimiz 3 modüllük yeni programı ilan edeceğiz. 

Programımız 2019 yılı programı ile aynı derslerden oluşacaktır. Aşağıda 2019 yılı programına göz atabilirsiniz.

Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu 


Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği 2020 yılı programına kayıt olmak için tıklayın.

Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği Giriş Eğitimi (Online)

Türkiye' de ilk defa sadece diyetisyenlere özel olarak planlanan fonksiyonel tıp diyetisyenliği sertifikasyon programının Giriş ve Temel Prensipler Eğitimi 23-24 Şubat 2019 y. Bu yılki eğitim 22-23 Şubat 2020 tarihinde gerçekleşecek. Bu yılki  eğitime  katılamayacak diyetisyenlerimiz için online video eğitim şeklinde aynı eğitimi almak ve ileri modüllere diğer diyetisyenler ile birlikte devam etmek mümkün. Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği eğitiminden bazı kareleri ile videomuzdan izleyebilirsiniz.

Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği 2019 yılı Ders Programları PD

23-24 Şubatta gerçekleştirilen Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği Eğitimi Online Video eğitim olarak aynen sunulmaktadır. 

Aşağıdaki Program Online eğitim için de aynen geçerlidir.