TR

Çevir:

Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği Giriş Eğitimi (Online)

Türkiye' de ilk defa sadece diyetisyenlere özel olarak planlanan fonksiyonel tıp diyetisyenliği sertifikasyon programının Giriş ve Temel Prensipler Eğitimi 23-24 Şubat tarihinde İstanbul'da muhteşem bir organizasyon ile gerçekleştirildi. Bu eğitimi kaçıran diyetisyenlerimiz için online video eğitim şeklinde aynı eğitimi almak ve ileri modüllere diğer diyetisyenler ile birlikte devam etmek mümkün. Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği eğitiminden bazı kareleri ile videomuzdan izleyebilirsiniz.

Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği 2019 Eğitimleri Programı

1. Modül (Fonksiyonel Tıbba Giriş ve Temel Prensipler Eğitimi) Online Eğitim

image1

 Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği 1. Modül Şubat 2019 da gerçekleşti.

Programının detaylarını hemen sayfanın devamında bulabilirsiniz. Online olarak bu eğitimi alabilirsiniz.


Diyetisyenlere özel olan Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu Giriş Modülünü 2019 yılında 23-24 Şubat tarihinde gerçekleştirdi. Eğitim içeriğimizi başta Institute For Functional Medicine (IFM) olmak üzere Amerika ve Almanya’nın saygın programlarının içeriklerinden yaralanarak tamamen özgün bir biçimde oluşturduk. Pratik yaklaşımları Türkiye gerçeklerine uygun şekilde dizayn ettik. Eğitime sadece diyetisyenler ve diyetisyenlik bölümü son sınıf öğrencileri katılabilmektedir.


Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu 2. Modül (Fonksiyonel Tıp Diyetleri ve Fonksiyonel Beslenme Planları) Online Eğitim

image2

Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği 2. Modül Ekim 2019 da gerçekleşti. 

 Programının detaylarını hemen sayfanın devamında bulabilirsiniz.  Online olarak bu eğitimi alabilirsiniz. 


Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformumuzda hekim olarak eğitimleri büyük oranda bizzat verecek olan hocamız Doç. Dr. Mehmet Mahir ATASOY Türkiye'de bu eğitimleri IFM de tamamlamış olan çok az sayıdaki hekimden biridir. Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu eğitim programında ilgili branş akademisyenleri, konularında uzman olan hekimler ve diyetisyenler ile birlikte pratik uygulanabilir bir eğitim içeriği sizler için hazırlandı. Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği sertifikasyon programını ilk defa hayata geçirecek olan okulumuzun bu konudaki en önemli eğitimcisi Dyt. Yeşim Temel Özcan Türkiye’nin ilk GAPS danışmanlarından olup aynı zamanda klinik psikonöroimmunoloji (k pni) terapistlerindendir.  


 

Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu


3. Modül (Fonksiyonel Gıdalar, Gıda takviyeleri ve Fitoterapotikler) Aralık 2019

image3

Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği 3. Modül 7-8 Aralık 2019 da gerçekleşecektir. Programının detaylarını hemen sayfanın devamında bulabilirsiniz.


İlk 2 modülü kaçırdıysanız o modülleri online olarak alabilir ve 3. modüle canlı olarak katılabilirsiniz. Bu sayede Türkiye'nin ilk FT diyetisyenlerinde olabilirsiniz. 


Ancak sınavın 12 Ocak 2020 de yapılacağını ve tüm eğitimleri tamamlamak için bir ay kadar bir süreniz kalacağını hatırlatmak isteriz.


Arzu ederseniz çok yakında web sitemizden 2020 Şubat-Mart-Nisan tarihlerinde gerçekleştireceğimiz 3 modüllük yeni programı ilan edeceğiz. 

Kayıtlarınızı 2020 yılı programına da yaptırabilirsiniz.


Fonksiyonel Tıp Eğitim Platformu Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği Ders Programları PDFl

23-24 Şubatta gerçekleştirilen Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği Eğitimi Online Video eğitim olarak aynen sunulmaktadır. 

Aşağıdaki Program Online eğitim için de aynen geçerlidir.